خواهشمندیم در صورتی که تمایل به دریافت خبرنامه ندارید در انتها روی لغو اشتراک کلیک کنید
جشنواره فروش اتکام، دینستار و اسنام سیتکو

Cytco

Cyrus Telecommunications Company

برای مشاهده ویدیوی این محصول بر روی تصویر کلیک کنید

ویدیوهای آموزشی

آموزش پیکربندی گیتوی سنگوما مدل وگا 50 و الستیکس

لینک ویدیو

اخبار دنیای فناوری و VoIP

آخرین اخبار و مقالات دنیای VoIP و فناوری اطلاعات

دوره های آموزشی VoIP و CRM

دوره آموزشی الستیکس – کمپ سه روزه – فشرده 675 هزار تومان

4 شهریور - دوره ECT جهت آموزش علاقه مندان برای کار با سیستم تلفنی Elastix در نظر گرفته شده است، کسانی که این دوره را میگذرانند قادر خواهندبود با سیستم Elastix یک سیستم تلفنی مبتنی بر VoIP و با قابلیت های تلفنی موجود در این سیستم راه اندازی کنند.

این دوره کاربران عادی IT را با تکنولوژی VoIP و ساختار سیستم تلفنی پرقدرت Asterisk و Elastix آشنا ساخته و آنها را به متخصصین راه اندازی سیستمهای تلفنی و مرکز تلفن های مبتنی بر VoIP تبدیل می کند.

دوره آموزشی مهندسی الستیکس - کمپ 5 روزه - یک میلیون و 75 هزار تومان (شامل هدایا)

15 شهریور - این دوره آموزشی مهندسی الستیکس (۵ روزه) Elastix Certified Engineeringدوره ۵ روزه زیر نظر Palosanto برگزار می گردد و در انتهای دوره آزمون Online مهندسی الستیکس برگزار خواهد شد و در صورت قبولی مدرک مهندسی رسمی Elastix یا ECE از شرکت Palosanto ارائه خواهد گردید.

دوره ECE جهت آموزش علاقه مندان برای کار با سیستم تلفنی Elastix در نظر گرفته شده است، کسانی که این دوره را میگذرانند قادر خواهند بود با سیستم Elastix یک سیستم تلفنی مبتنی بر VoIP و با قابلیت های تلفنی موجود در این سیستم راه اندازی کنند.

دوره متخصص سخت افزار – کمپ دو روزه – ۱۶ ساعت - 450 هزار تومان

8 مهر - در این دوره دانشجویان با برند های مختلف و پرفروش حاضر در بازار ایران در زمینه های مختلف نظیر کارت های تلفنی PCI، گوشی های شبکه، سیستم های پیجینگ و مخابره، گیتوی های ویپ و مراکز تلفن مبتنی بر VoIP آشنا شده و نحوه پیکربندی آنها را به طور عملی فرا می گیرند. در این دوره محصولات حدود ۲۰ مدل مختلف مورد بررسی و آموزش قرار می گیرد.

دانش آموختگان قبلي از 20% تخفیف برخوردارند.

ثبت نام آنلاین

قرعه کشی خرداد و تیرماه ماه سال 1394 برگزار گردید و چهار برنده خوش شانس آن مشخص گردیدند.

اسامی برندگان خرداد و تیر ماه 1394