خواهشمندیم در صورتی که تمایل به دریافت خبرنامه ندارید در انتها روی لغو اشتراک کلیک کنید
جشنواره فروش اتکام، دینستار و اسنام سیتکو

Cytco

Cyrus Telecommunications Company

برای مشاهده ویدیوی این محصول بر روی تصویر کلیک کنید

تازه های سیتکو

جشنواره فروش ویژه محصولات ویدیو کنفرانس پیپل لینک PeopleLink

کمپانی پیپل لینک که از شرکت های موفق  در زمینه راه کارهای ویدیو کنفرانس می باشد، اخیرا شرایطی خاص در هر دو زمینه قیمت و خدمات پس از فروش، برای بازار ایران در نظر گرفته است. محصولات این شرکت به طور طبیعی از امکانات بالاتر و قیمت های پایین تر نسبت به سایر رقبا نظیر سیسکو، پلی کام، لایف سایز و ... برخوردارند.

لازم به ذکر است که امکان برگزاری جلسات ویدیو کنفرانس و ارائه دمو در خصوص امکانات فراوان راه کارهای پیپل لینک در شرکت سیتکو (نماینده انحصاری این برند در ایران) مهیا می باشد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. 42509-021

محصول خاص ویدیوکنفرانس پیپل لینک

راه اندازی سایت مرجع برای برند سنگوما Sangoma.ir

با هدف اطلاع رسانی و خدمات فنی و آموزشی بهتر برای محصولات شرکت کانادایی سنگوما، سیتکو اقدام به راه اندازی سایت اختصاصی برای آن نموده است.

در این وب سایت تلاش می گردد، علاقمندان در جریان تازه ترین اخبار این شرکت قرار گرفته و با محصولات آن آشنا شوند.

ضمنا در بخش پرسش و پاسخ به مرور مطالب مفید در خصوص مسائل فنی مرتبط با محصولات قرار می گیرد. در آینده بخش ویدیوهای آموزشی نیز افزوده خواهد شد.

ورود به سایت سنگوما ایران

ویدیوهای آموزشی

پس از تکمیل دانشنامه نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان سیتکو (wiki.crm-iran.com) که بالغ بر 100 صفحه مطلب آموزشی در خصوص این راه کار می باشد، تولید ویدیو های آموزشی نیز آغاز شد. بر خلاف محتوای دانشنامه که تنها بخشی از مطالب در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دارد، ویدیوهای آموزشی به صورت عمومی در دسترس علاقمندان CRM می باشد.

لینک ویدیوهای آموزشی سیتکو CRM

اخبار دنیای فناوری و VoIP

آخرین اخبار و مقالات دنیای VoIP و فناوری اطلاعات

دوره های آموزشی VoIP و CRM

دوره آموزشی برنامه نویسی استریسک (دو روزه – فشرده) – فشرده 450 هزار تومان

9 مهر - استریسک Asterisk محبوب ترین سیستم تلفنی کدباز است، علاوه بر کاربرد های رایج آن، می توانید با برنامه نویسی بر روی آن هر آنچه که از یک سیستم تلفنی را انتظار دارید، بر آورده سازید. ساخت تلفن گویای هوشمند، تلفنبانک، برنامه های مونیتورینگ و نظارتی برای استریسک و هر برنامه دیگری که مد نظرتان است.

در این دوره بر روی Dialplan نویسی و AGI Programming تمرکز خواهد شد که نتیجه یادگیری آن، ساخت سیستم های تلفنی نظیر تلفنبانک، نظرسنجی، پرسش و پاسخ، سیستم قصه گو، مسابقه تلفنی، خرید تلفنی و … است.

دوره آموزشی مهندسی الستیکس (۳۰ ساعته) - 750 هزار تومان ( هدیه گوشی شبکه اتکام مدل Atcom RainBow 1)

21 مهر - دوره مهندسی الستیکس ۳۰H کامل ترین دوره ویپ مبتنی بر سیستم تلفنی Asterisk می باشد که تاکنون برگزار شده است، در این دوره ۳۰ ساعته از مبانی ویپ VoIP گرفته تا نحوه برنامه نویسی بر روی سیستم تلفنی استریسک Asterisk آموزش داده می شود.

در این دوره به عنوان هدیه یک گوشی تحت شبکه (IPPhone) شرکت ATCOM به هر دانشجو تقدیم می گردد.

دوره آموزشی مهندسی الستیکس - کمپ 5 روزه - یک میلیون و 75 هزار تومان (شامل هدایا)

26 مهر - این دوره آموزشی مهندسی الستیکس (۵ روزه) Elastix Certified Engineeringدوره ۵ روزه زیر نظر Palosanto برگزار می گردد و در انتهای دوره آزمون Online مهندسی الستیکس برگزار خواهد شد و در صورت قبولی مدرک مهندسی رسمی Elastix یا ECE از شرکت Palosanto ارائه خواهد گردید.

دوره ECE جهت آموزش علاقه مندان برای کار با سیستم تلفنی Elastix در نظر گرفته شده است، کسانی که این دوره را طی می کنند قادر خواهند بود با سیستم Elastix یک سیستم تلفنی مبتنی بر VoIP و با قابلیت های تلفنی موجود در این سیستم راه اندازی کنند.

دوره آموزشی الستیکس – کمپ سه روزه – فشرده - 675 هزار تومان

13 آبان - دوره ECT جهت آموزش علاقه مندان برای کار با سیستم تلفنی Elastix در نظر گرفته شده است، کسانی که این دوره را میگذرانند قادر خواهندبود با سیستم Elastix یک سیستم تلفنی مبتنی بر VoIP و با قابلیت های تلفنی موجود در این سیستم راهاندازی کنند.

این دوره کاربران عادی IT را با تکنولوژی VoIP و ساختار سیستم تلفنی پرقدرت Asterisk و Elastix آشنا نموده و آنها را به متخصصین راه اندازی سیستمهای تلفنی و مرکز تلفن های مبتنی بر VoIP تبدیل می کند.

ثبت نام آنلاین

قرعه کشی مرداد ماه سال 1394 برگزار گردید و دو برنده خوش شانس آن مشخص گردیدند.

اسامی برندگان مرداد ماه 1394