خبرنامه شرکت ارتباط تلفن کوروش - سیتکو (سهامی خاص - ثبت 206581)
جشنواره فروش اتکام، دینستار و اسنام سیتکو

Cytco

Cyrus Telecommunications Company

اخذ نمایندگی رسمی 3CX

با همکاری شرکت سایتک (شریک تجاری سیتکو) امکان اخذ نمایندگی رسمی شرکت اروپایی 3CX در ایران میسر گردید.

راه کار 3CX مشهورترین راهکار مبتنی بر فناوری VoIP  است که با سیستم عامل ویندوز سازگار است و علاوه بر امکانات پیشرفته فراوان از ظرفیت بسیار بالا (1000 تماس همزمان) پشتیبانی می کند. این برند علاوه بر نسخه های مرکز تلفن و تماس، از کنفرانس ویدیوی تحت وب و یا ماژول پرکاربردی نظیر صدور صورت حساب نیز پشتیبانی می نماید.

به زودی و پس از اخذ گواهینامه های رسمی این شرکت، نام سیتکو در سایت رسمی 3CX قرار خواهد گرفت. برای کسب اطلاعات فنی، تهیه مجوزهای نرم افزار، پشتیبانی فنی مستقیم و دوره های آموزشی با سیتکو تماس بگیرید. (02142509)

آغاز تولید ویدیوهای آموزشی

به اطلاع علاقمندان فناوری VoIP میرسانیم که شرکت سیتکو اقدام به تهیه ویدیوهای آموزشی در جهت سهولت آشنایی کاربران با موضوعات مختلف از جمله نرم افزار و سخت افزار نموده است. از این پس تلاش می گردد که به صورت منظم ویدیوهای آموزشی جدید در اختیار مخاطبین گرامی قرار گیرد. 

طبیعتا اولویت تولید این ویدیوها با موضوعات پرطرفدار و یا محصولات پرفروش و پر مخاطب خواهد بود.

خواهشمندیم ما را از نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود مطلع فرمایید.

ورود به بخش ویدئوهای آموزشی

محصولی جدید و با کیفیت - گوشی بی سیم وای فای محصول کره جنوبی

در پی افزایش تقاضا برای گوشی های بی سیم WiFi با کیفیت بالا، سیتکو اقدام به توزیع یکی از نام آشناترین برندهای تولید کننده این نوع گوشی های شبکه نموده است.

از ویژگی های گوشی WiFi  مدل ICW-1000G  از برند کره ای اینکام INCOM  علاوه بر پشتیبانی از تعداد زیادی از کدک های صوتی، پرتکل های مختلفی  امنیتی، سازگاری به طیف وسیعی از روترها و اکسس پوینت های مختلف، می توان به 150 ساعت ذخیره باطری در حالت استند بای و یا 5 ساعت در حالت مکالمه اشاره نمود.

تقویم دوره های آموزشی

دوره متخصص سخت افزار – کمپ دو روزه – ۱۶ ساعت

30 بهمن- در این دوره دانشجویان با برند های مختلف و پرفروش حاضر در بازار ایران در زمینه های مختلف نظیر کارت های تلفنی PCI، گوشی های شبکه، سیستم های پیجینگ و مخابره، گیتوی های ویپ و مراکز تلفن مبتنی بر VoIP آشنا شده و نحوه پیکربندی آنها را به طور عملی فرا می گیرند. در این دوره محصولات حدود ۲۰ مدل مختلف مورد بررسی و آموزش قرار می گیرد.

ثبت نام دانش آموختگان قبلي با پرداخت 30% هزينه دوره مقدور می باشد.

دوره آموزشی آشنایی با نحوه پیاده سازی سیستم های مدیریت ارتباط با مشتریان بر مبنای متد گارتنر

3 اسفند - هدف از این دوره آشنایی با CRM و تشریح چرخه اجرایی آن، استانداردهای بین المللی مرتبط، طراحی دامنه، سند استراتژیک و طراحی ساختار اجرایی CRM، همچنین چگونگی عملکرد و یکپارچگی CRM در سیستم های یکپارچه ارتباطی Unified Communications می باشد.

دوره آموزشی برنامه نویسی استریسک (دو روزه – فشرده) Asterisk Programming

7 اسفند - ما در این دوره بر روی Dialplan نویسی و AGI Programming تمرکز خواهیم کرد که نتیجه یادگیری آن، ساخت سیستم های تلفنی نظیر تلفنبانک، نظرسنجی، پرسش و پاسخ، سیستم قصه گو، مسابقه تلفنی، خرید تلفنی و … خواهد بود.

دوره آموزشی مهندسی الستیکس (کمپ ۵ روزه) Elastix Certified Engineering – ECE

11 اسفند - این دوره ۵ روزه زیر نظر Palosanto برگزار می گردد و در انتهای دوره آزمون Online مهندسی الستیکس برگزار خواهد شد و در صورت قبولی مدرک مهندسی رسمی Elastix یا ECE از شرکت Palosanto ارائه خواهد گردید.