در مشاهده ايميل مشکل داريد؟ کلیک کنید تا در صفحه آنلاين مشاهده نماييد.
 
     
 
logo.png ارتباط تلفن کوروش (سیتکو)
سهامی خاص (ثبت: ۲۰۶۵۸۱)

حضور نماینده سیتکو در کنفرانس ITexpo 2014

این نمایشگاه و کنفرانس (۱۱-۱۴ آگوست – لاس وگاس، آمریکا) از مهمترین رویدادهای جهانی در زمینه فناوری اطلاعات و مخابرات، علی الخصوص در زمینه فناوری VoIP و راه کارهای متن باز می باشد. هدف از حضور نماینده سیتکو (خانم زهرا نظری – رییس هیات مدیره) گفتگوی مستقیم با شرکت های بزرگ دنیا و بررسی راه کارهای همکاری مستقیم و تبادل اطلاعات و دانش بوده است.

مشاهده خبر


راه اندازی ثبت نام آنلاین در دوره های آموزشی

با ثبت اطلاعات و تکمیل فرم ثبت نام در دوره مورد نظر، تقاضای شما به صورت خودکار در سیستم CRM شرکت سیتکو ثبت گردیده و مورد پردازش آنی قرار می گیرد. بر اساس اطلاعات وارد شده، سیستم زمان مناسب برای پاسخ به درخواستتان را به کارشناسان مرتبط اعلام کرده و با شما تماس گرفته خواهد شد.

ثبت نام در دوره جدول زمانبندی دوره ها


افزایش ارجاع و اجرای پروژه های ویپ در سیتکو و امید به بهبود بازار این فناوری

طی دوماه تیر و مرداد 1393، پروژه های ارجاعی به سیتکو افزایش قابل ملاحظه ای داشته است که می توان آن را نشانه ای از بهبود وضعیت بازار VoIP در کشور دانست.
با روند رو به رشد پروژه های اجرایی و نیاز روز افزون مجموعه های کوچک و بزرگ به سیستم های ارتباطی با امکانات خاص و سفارشی، تلاش می کنیم با استفاده از حداکثر توان و تجربیات و با تکیه بر پایگاه دانش سیتکو، بتوانیم همچون گذشته در جهت توسعه سیستم های ارتباطی یکپارچه از جمله سیستم های تلفنی VoIP گام برداریم.
در اینجا شرح مختصری از پروژه های انجام شده در دوماه گذشته، توسط شرکت سیتکو را به اطلاع علاقمندان می رسانیم:

  • شرکت هماهنگ پردازش (پشتیبانی تجهیزات برند سامسونگ): شامل مرکز تماس، ماژول ثبت و پیگیری سفارشات، ارتباط با پایگاه داده خارجی SQL Server، ماژول اعلام شماره اپراتور پاسخگو
  • موسسه طبیعت گردی و جهان گردی آفتاب کلوت: مرکز تماس، ارتباط با vTiger CRM، ماژول POP UP Screen، Click 2 Dial، ماژول تشخیص هوشمند Caller ID با قابلیت مسیردهی تماس
  • سامان تجارت هوشمند: مرکز تماس، ماژول ثبت و پیگیری سفارشات، ماژول اعلام شماره اپراتور پاسخگو، ارتباط با پایگاه داده خارجی SQL Server
  • Bennext (طراحی دکوراسین داخلی): مرکز تلفن مبتنی بر ویپ
  • بیمه تعاون (فاز اول-در حال اجرا): نصب و راه اندازی مرکز تماس شعبه مرکزی، راه اندازی مرکز تماس شعب استان، یکپارچه سازی و ارتباط 9 شعبه مختلف با یکدیگر

شایان ذکر است در قالب پروژهای اجرا شده گوشی های شبکه اتکام و گیت وی های دینستار مورد استفاده قرار گرفته اند.

اخبار دیگر سیتکو

راه اندازی مجموعه وب سایت های جدید

نسخه انگلیسی سایت سیتکو : www.en.cytco.net

وب سایت جدید ایران اتکام : www.atcom-iran.com

وب سایت جدید سیستم ارتباط با مشتری ویتایگر : www.crm-iran.com

بخش مستندات سیستم ارتباط با مشتری ویتایگر : www.wiki.crm-iran.com


ضمناً از این پس علاقه مندان به پیگیری آخرین رویدادها و اخبار دنیای ویپ، ارتباطات یکپارچه و IT، به بخش جدید مربوطه در وب سایت سیتکو مراجعه نمایند.

محصولات جدید سیتکو
 
seprator-cytco-1.png
تهران، ولیعصر، توانیر، نظامی گنجوی، نبش پیوند، پلاک ۱، واحد ۳۴ و ۳۶
تلفن: ۸۸۲۰۹۲۲۹، مرکز تماس: ۴۲۵۰۹
ایمیل: sales@cytco.net

www.cytco.net

 
error_small.png (این ایمیل از طرف شرکت سیتکو به شما ارسال شده است در صورتیکه علاقمند به دریافت ایمیل از ما نیستید اشتراک خود را لغو کنید.)