جشنواره فروش اتکام، دینستار و اسنام سیتکو

خبرنامه سیتکو

www.cytco.net

اخبار دنیای IT و VoIP

تمدید قرارداد توزیع انحصاری محصولات شرکت اتکام تا پایان سال 2016

شرکت اتکام با اعلام خرسندی از موفقیت های سیتکو در افزایش فروش و محبوبیت این برند، همچنین ارائه بالاترین سطح خدمات ممکن نظیر یکسال گارانتی تعویض بدون سوال، تعمیر کامل تجهیزات در کارگاه تخصصی شرکت، تولید محتوای علمی متنوع و به اشتراک گذاری آنها با مشتریان از طریق پایگاه دانش شرکت و ... قرارداد خود را این بار به مدت 2 سال دیگر یعنی برای سال های 2015 و 2016 میلادی تمدید نمود. ادامه ...

آغاز توزیع محصولات پتون Patton

خرسندیم که امکان توزیع و ارائه خدمات پس از فروش و آموزش محصولات یکی از پیشرفته ترین شرکت های حال حاضر در فناوری VoIP را اعلام داریم.

کمپانی آمریکایی و نام آشنای پتون Patton که به صورت خانوادگی اداره می شود، قدمتی 30 ساله داشته و طی سالیان گذشته از ثبات اقتصادی بی نظیری برخوردار بوده است.

این شرکت بیش از 1000 کالای متفاوت در زمینه فناوری VoIP تولید می کند. مرکز توسعه نرم افزار آن در قلب اروپا، کشور سوییس واقع گردیده و محصولات آن در کشور آمریکا (ایالت مریلند) تولید می گردند. ادامه ...

پایان فاز اول پروژه بزرگ شرکت گاز استان یزد

فاز اول نصب و راه اندازی تلفن گویای هوشمند، مرکز پیام و فرماندهی امداد و سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان یزد شامل زیرساخت های مخابراتی، راه اندازی سرورهای مرکزی و سامانه پیام مرکز امداد به پایان رسید.

این پروژه منحصر بفرد، شامل سامانه یکپارچه مدیریت ارتباط با مشتریان هوشمند بر مبنای فناوری تلفن گویا، وب سایت، پیامک، پست الکترونیک و کیوسک مشترکین بر بستر اینترنت، سامانه مرکز مدیریت و فرماندهی، راهبری و ردیابی، پیام امداد گاز هوشمند بر مبنای فناوری تلفن گویا و سیستمهای اطلاعات مکانی GIS و ارتباط این سامانه با زير سيستم رديابي اتوماتيك متحرك (AVL) می باشد. ادامه ...

دریافت لوح تقدیر از پژوهشکده علوم شناختی

علیرغم مشارکت بسیار ناچیز این شرکت در احداث پژوهشکده علوم شناختی در شهر جدید پردیس، ریاست هیات امنای پژوهشکده، شرکت سیتکو را مفتخر نموده و لوح تقدیری را به همین مناسبت اعطا فرمودند.

علوم شناختی دانشی نو و یکی از علوم تشکیل دهنده مجموعه دانش های همگرا (NBIC) شامل نانوتکنولوژی، بیوتکنولوژی و فناوری اطلاعات می باشد.

با گسترش و توسعه این علم رازهای بیشتری از بزرگترین سرمایه آدمی یعنی مغز و ذهن کشف می گردد. ادامه ...

تقویم دوره های آموزشی

عنوان دوره تاریخ مدت زمان
برنامه نویسی استریسک، کمپ 2 روزه 7 اسفند 14 ساعت، 2 روز
مهندسی الستیکس،کمپ پنج روزه با آزمون بین المللی الستیکس 11 اسفند 30 ساعت، 5 روز
متخصص تجهیزات VoIP 30 بهمن 14 ساعت، 2 روز

کسب اطلاعات بیشتر و لینک ثبت نام دوره های آموزشی

شایان ذکر است، با توجه به دریافت نظرات گوناگون از دانش آموختگان قبلی مبنی بر اختلاف سطح عملی و کاربردی دوره ها تا حد ایده آل، از این پس دوره های آموزشی با مشارکت حداکثری مدیران فنی سیتکو که علاوه بر سابقه آموزش، تجربه بسیاری در اجرای پروژه های گوناگون داشته و طبعا احاطه کاملی به سخت افزار و تجهیزات متنوع فناوری VoIP را دارا هستند، برگزار می گردد.

در همین راستا به اطلاع مخاطبین گرامی می رسانیم که دوره آموزشی 2 روزه جدیدی تحت عنوان "متخصص تجهیزات VoIP" ارائه می گردد که هدف آن تسلط کامل دانشجویان در زمینه امکانات، پیکربندی و نحوه استفاده از تجهیزات VoIP موجود در بازار ایران شامل گیتوی ها، گوشی های شبکه، کارت های استریسک و مراکز تلفن IP می باشد.

شرکت در این دوره برای دانش آموختگان قبلی با پرداخت 30% شهریه امکان پذیر خواهد بود.

همچنین با توجه به افزایش تقاضا برای سیستم های یکپارچه ارتباطی که در آنها علاوه بر فناوری ویپ ارتباط و یا استفاده از نرم افزارهای کاربردی نظیر CRM نیز نقش تعیین کننده در بازدهی کسب و کارها دارند، دوره جدیدی با عنوان " آشنایی با نحوه استقرار سیستم های CRM بر مبنای متد گارتنر" برگزار می گردد که در آن تجربیات 5 ساله سیتکو در این زمینه در اختیار دانش جویان و از طریق کارگاه آموزشی عملی قرار خواهد گرفت.