خواهشمندیم در صورتی که تمایل به دریافت خبرنامه ندارید در انتها روی لغو اشتراک کلیک کنید
جشنواره فروش اتکام، دینستار و اسنام سیتکو

Cytco

Cyrus Telecommunications Company

برای مشاهده ویدیوی این محصول بر روی تصویر کلیک کنید

تازه های سیتکو

حضور سیتکو در نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۵ (دبی - امارات متحده عربی)

همچون سالیان گذشته سیتکو در نمایشگاه جیتکس که مهمترین رویداد در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا می باشد، حضور می یابد. امسال نمایندگان این شرکت همراه با شرکای تجاری شرکت (شرکت های سایتک Sitec و دی وی کام DVCOM) در این نمایشگاه حضور یافته و پذیرای مخاطبین محترم ایرانی خواهند بود. 

مقدم مراجعه کنندگان گرامی را در این نمایشگاه از 18 تا 22 اکتبر در سالن زعبیل، غرفه Z-C10، گرامی می داریم.

آغاز توزیع محصولات آوایا در “ایران تلکام ۲۰۱۵”

نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۵ با حضور مشترک شرکت های رسا رایان و سیتکو همراه بود. پس از عقد قرارداد میان دو شرکت که سابقه طولانی همکاری با یکدیگر را دارا هستند، "فروش، توزیع و خدمات پس از فروش برند آوایا Avaya در ایران" موضوع مورد همکاری مشترک طرفین در آینده می باشد.

امید است همکاری مشترک میان دو شرکت رسا رایان و سیتکو در آینده موجب ارائه خدمات بیشتر و بهتر در خصوص محصولات آوایا که برندی ممتاز در سطح جهانی است به مخاطبان و مشتریان راه کارهای یکپارچه ارتباطی Unified Communications گردد.

گالری تصاویر ایران تلکام 2015

گفت وگوی ماهنامه شبکه با سیتکو در ایران تلکام ۲۰۱۵

ماهنامه شبکه از قدیمی ترین و معتبرترین نشریات در حوزه شبکه و ارتباطات، مصاحبه ویدیویی با فرهاد کوه فلاح، مدیر عامل شرکت سیتکو انجام داده است.

در این گفتگو به صورت کوتاه، ارتباطات یکپارچه هوشمند و اهداف تشکیل گروه مشترک میان شرکت های رسارایان و سیتکو مورد نظر قرار گرفته اند.

لینک ویدیو در آپارات

ویدیوها و مطالب آموزشی

  • ویدیوهای جدید آموزشی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان سیتکو شامل بخش های مختلفی نظیر: فاکتور، پیش فاکتور، فرصتها و اشخاص اضافه گردید.
  • همچنین دهها سوال و جواب فنی جدید در بخش سوال و جواب سایت مرجع سنگوما ایران  www.sangoma.ir  قرار گرفت.

سوال و جواب های فنی سنگوما Sangoma
لینک ویدیوهای آموزشی سیتکو CRM

اخبار دنیای فناوری و VoIP

آخرین اخبار و مقالات دنیای VoIP و فناوری اطلاعات

دوره های آموزشی VoIP و CRM

دوره آموزشی 1 روزه راه اندازی باشگاه مشتریان - 250 هزار تومان

23 مهر - در این دوره آموزشی در خصوص تعاریف و مدل های راه اندازی باشگاه مشتریان و جایگاه آن در پروژه های مدیریت ارتباط با مشتریان بحث می شود. شیوه های طبقه بندی، ارزش گذاری و امتیازدهی به فعالیت های مشتریان و در نهایت نگارش سناریوی باشگاه مشتریان بر مبنای تئوری های بازی پردازی معرفی شده و در خصوص بایدها و نبایدهای راه اندازی باشگاه مشتریان صحبت خواهد شد. برخی از نمونه های موفق داخلی و خارجی باشگاه مشتریان بررسی شده و در خصوص امکانات راه اندازی باشگاه مشتریان در ایران تبادل نظر می شود.

دوره آموزشی مهندسی الستیکس (۳۰ ساعته) - 750 هزار تومان ( هدیه گوشی شبکه اتکام مدل Atcom RainBow 1L)

9 آبان - دوره مهندسی الستیکس ۳۰H کامل ترین دوره ویپ مبتنی بر سیستم تلفنی Asterisk می باشد که تاکنون برگزار شده است، در این دوره ۳۰ ساعته از مبانی ویپ VoIP گرفته تا نحوه برنامه نویسی بر روی سیستم تلفنی استریسک Asterisk آموزش داده می شود.

در این دوره به عنوان هدیه یک گوشی تحت شبکه (IPPhone) شرکت ATCOM به هر دانشجو تقدیم می گردد.

دوره آموزشی الستیکس – کمپ سه روزه – فشرده - 675 هزار تومان

13 آبان - دوره ECT جهت آموزش علاقه مندان برای کار با سیستم تلفنی Elastix در نظر گرفته شده است، کسانی که این دوره را میگذرانند، قادر خواهندبود با سیستم Elastix یک سیستم تلفنی مبتنی بر VoIP و با قابلیت های تلفنی موجود در این سیستم راه اندازی کنند.

این دوره کاربران عادی IT را با تکنولوژی VoIP و ساختار سیستم تلفنی پرقدرت Asterisk و Elastix آشنا کرده و آنها را به متخصصین راه اندازی سیستمهای تلفنی و مرکز تلفن های مبتنی بر VoIP تبدیل می کند.

دوره آموزشی برنامه نویسی استریسک (دو روزه – فشرده) – فشرده 450 هزار تومان

28 آبان - استریسک Asterisk محبوب ترین سیستم تلفنی کدباز است، علاوه بر کاربرد های رایج آن، می توانید با برنامه نویسی بر روی آن هر آنچه که از یک سیستم تلفنی را انتظار دارید، بر آورده سازید. ساخت تلفن گویای هوشمند، تلفنبانک، برنامه های مونیتورینگ و نظارتی برای استریسک و هر برنامه دیگری که مد نظرتان است.

در این دوره بر روی Dialplan نویسی و AGI Programming تمرکز خواهد شد که نتیجه یادگیری آن، ساخت سیستم های تلفنی نظیر تلفنبانک، نظرسنجی، پرسش و پاسخ، سیستم قصه گو، مسابقه تلفنی، خرید تلفنی و … است.

* تخفیف برای دانشجویان، همکاران و دانش آموختگان قبلی *

ثبت نام آنلاین دوره های VoIP و CRM

قرعه کشی شهریور ماه سال 1394 برگزار گردید و دو برنده خوش شانس آن مشخص گردیدند.

اسامی برندگان شهریور ماه 1394